Turboboogie z Kasią Śmiałek!

IMG_2626.resized.jpg

Ile razy słyszałaś/eś, że nie da się czegoś zrobić? Że w twoim stanie jest to niemożliwe? Odpuść, bezpieczniej będzie, jak zostaniesz w domu... No ile razy? Kasia słyszała w swoim życiu takie słowa wielokrotnie. I to nie tylko od osób zupełnie obcych, ale też od tych najbliższych.
Co się zmieniło?
Dzisiaj Kasia ma za sobą 21 skoków ze spadochronem, 9 zdobytych szczytów Korony Gór Polski i niezliczoną ilość podróży. A to wszystko przy zaniku mięśni, czyli chorobie, która sprawia, że sama się nie ubierze, nie przygotuje sobie posiłku i fizycznie nie może zrobić wielu innych rzeczy… Ale jak każdy z nas – może marzyć! Ma otwartą głowę na marzenia i cele, i namawia was do tego, byście mieli odwagę zawalczyć o tę radość i pokazać sobie, że możecie marzenia spełniać – dołączajcie do Turboboogie z Kasią Śmiałek!

IMG_9912.resized.JPG

Siedzisz na wózku? Chodzisz o kulach? Nie widzisz? Nie słyszysz?
Ale na pewno czujesz!
Chcesz poczuć coś niezwykłego?
Przełamać bariery i przeżyć coś niezapomnianego?
Chcesz dowiedzieć się, dlaczego ptaki śpiewają?
TO DO DZIEŁA – weź udział w Turboboogie z Kasią Śmiałek!

IMG_2687.resized.jpg

Ale najpierw poczytajcie o tym, jak doszło do tego, że to wyjątkowe i ekstremalne przedsięwzięcie się narodziło – Kasia wspomina to następująco:

Stałam się pomysłodawczynią tego wydarzenia, ponieważ skoki spadochronowe to jedna z najcudowniejszych pasji, jaką w życiu odkryłam. Drugą moją pasją są góry. Przez ostatnich dziesięć lat pokonałam mnóstwo kilometrów, przesiedziałam miliony godzin w pociągach i aucie, by móc spędzać czas na lotniskach. Pomysł narodził się w mojej głowie jakieś osiem lat temu. Pomyślałam wtedy, że przecież prawie każdy kto chce może skakać, a cała reszta jest kwestią organizacji dojazdu, przygotowania się do skoku i... otwartej głowy. Aktualnie na koncie mam 21 skoków ze spadochronem. Nie chodzę od urodzenia, jeżdżę na turbo szybkim wózku elektrycznym. Skakałam w różnych miejscach, m.in. w Nowym Targu czy w Jastarni, ale najczęściej w Chrcynnie pod Warszawą z Dariuszem Banaszkiewiczem "Bananem",a także w Przylepie pod Zieloną Górą i wyskoczyłam z najcudowniejszego samolotu – Skyvana. Uwielbiam go najbardziej na świecie, bo tam wyskakuje się „na stojąco" . Skoki sprawiły, że nie chodzę a latam! Bardzo dużo wysiłku fizycznego jak i psychicznego kosztuje mnie to, by dostać się na lotnisko do osób, które wkładają wiele pracy i serca, bym mogła uczestniczyć w weekendowych skokach. Jeżdżę sama pociągami, a na miejscu pomagają mi przyjaciele z lotniska. Od 4 lat pomaga mi mój mąż Kuba.
Mam w sobie ogromnie dużo energii, fascynacji i miłości do spadochroniarstwa, dlatego już po raz siódmy w życiu chcę Was zmotywować do podniebnego szaleństwa!
Razem z Dariuszem Banaszkiewiczem "Bananem" i Piotrem Hussem stworzyliśmy zgrany tandem – przez skoki staliśmy się przyjaciółmi, dzięki czemu z każdym skokiem jestem odważniejsza w działaniu i mimo iż wciąż panikuję przed skokiem, to dalej potrafię w pełni powierzyć swoje życie moim tandem pilotom. A skakałam już z pięcioma w swojej karierze spadochronowej. Dzięki Turboboogie wiem, że jest coraz więcej tandem pilotów, którzy chcą realizować mój cel. Gdyby nie oni, to w tym roku nie byłoby tych miejsc dla tego wydarzenia.

IMG_2720.resized.jpg

Przy tegorocznej edycji Kasia działa wraz z Fundacją Aviatornia i Katalogiem Marzeń, a siódme Turboboogie odbędzie się 7. lipca 2023 roku w Skydive Warszawa i Ty też możesz wziąć w nim udział!

Jeśli chcesz spróbować, ale boisz się lub masz jakiekolwiek wątpliwości, to zgłoś się bezpośrednio do Kasi pisząc na podanego niżej maila lub do tandem pilotów – otrzymasz odpowiedź na każde pytanie i zobaczysz, jak pięknie wyglądają chmury z góry. Na strefie spadochronowej są doświadczeni skoczkowie, którzy sprawią, że weekend będzie niezapomniany. Przyjedź na cały piątek, zabierz swoją rodzinę i przyjaciół – niech będą z tobą podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

IMG_2689.resized.jpg

Skok w tandemie dla 1 osoby 1,209.00 zł
Skok w tandemie dla 1 osoby z filmowaniem 1,499.00 zł

Wyruszajcie w podniebną przygodę i zgłaszajcie swój udział w Turboboogie pisząc bezpośrednio do Kasi na adres:  k.smialek19@gmail.com

IMG_9850.resized.JPG

Dodatkowo czekają na was niespodzianki od KABAK, koszulki od CAP SQUAD, a także  vouchery od Flyspot i od Deepspot. W konkursie Katalogu Marzeń do wygrania skok spadochronowy!
Świetna zabawa, pozytywne emocje oraz solidna dawka pozytywnej energii i adrenaliny gwarantowane – do zobaczenia podczas Turboboogie z Kasią Śmiałek 7 lipca w Skydive Warszawa!