Lotny Reporter

Liczne osiągnięcia sportowców lotniczych nie są niestety powszechne znane i dostrzegane, dlatego zamierzamy stworzyć mobilne studio reporterskie, dzięki któremu będziemy mogli produkować materiały prasowe i relacjonować różnego rodzaju zawody z udziałem Polaków. Z Twoją pomocą możemy tworzyć takie filmy i materiały

WSPIERAJ NAS

Każda forma Twojego wsparcia to dla nas wielki motywator do jeszcze intensywniejszej pracy, a dla beneficjentów Fundacji Aviatornia większe szanse na realizację marzeń, bezpieczne treningi oraz zdobywanie kolejnych medali i pucharów. Wybierz najdogodniejszą dla Ciebie formę wsparcia i pamiętaj, że jeśli nie wpłacasz na nasze konto ani grosika, my nadal Cię lubimy! A Ty możesz nam pomagać całkowicie ZA DARMO!

Darowizna na konto

Darowizny na cele statutowe fundacji Aviatornia można wpłacać na poniższe konto bankowe:

Bank BNP Paribas
IBAN: PL73 1600 1462 1898 0196 2000 0001
BIC: PPABPLPK

Dziękujemy, że lecisz z nami!

Darowizna rzeczowa

Wielce przydatnym wsparciem będzie dla nas sprzęt lotniczy, jak np. spadochron, osobiste ELT, paralotnia, szybowiec, itd., ale nie tylko.
Również paliwo lotnicze, komputer, dron, kamera video, stroje sportowe, okulary, torby podróżne, itp. będą wielce pomocne.

Dziękujemy, że lecisz z nami!

Partnerstwo

Marzy się nam długoterminowa współpraca ze stabilnymi i solidnymi partnerami branżowymi, merytorycznymi, medialnymi, motoryzacyjnymi czy logistycznymi. Mecenas, ambasador, patron honorowy - te tytuły też pozostają do dyspozycji, zatem zapraszamy! :)

Dziękujemy, że lecisz z nami!

Wolontariat

Jako wolontariusz możesz pojechać, a nawet polecieć! :) na zawody lotnicze albo airshow i to w towarzystwie najlepszych zawodników na świecie. A może chciałbyś zdobyć praktykę dziennikarską, zdobyć doświadczenie fotograficzne, reporterskie? Dołącz do nas!:)

Dziękujemy, że lecisz z nami!

Bądź AKTYWNYM kibicem

Instagram, Twitter i FB
- jesteśmy obecni w social mediach i Ty zapewne też z nich korzystasz, więc lajkuj, dostępniaj, komentuj i bądź aktywnym fanem, bo dzięki temu docieramy do kolejnych mediów, partnerów, instytucji i sponsorów, z którymi możemy efektywniej rozwijać i promować polskie lotnictwo sportowe.
I koniecznie zaglądaj na otwarte treningi oraz zawody i pokazy lotnicze - nieziemskie emocje gwarantowane!:)

Dziękujemy, że lecisz z nami!

Zakupy na fanimani.pl

To niezwykle prosta i efektywna forma wsparcia - robisz zwyczajne, codzienne zakupy, nie dokładasz ani grosika, a pomagasz!:) Wystarczy, że podczas zakupów zaznaczysz, że datek ma być przekazany dla Fundacji Aviatornia.

Dziękujemy, że lecisz z nami!