Plebiscyt CUMULUSY

Ogólnopolski, coroczny plebiscyt Cumulusy, w którym pasjonaci lotnictwa wskazują najwybitniejszych i najbardziej utytułowanych atletów w wielu powietrznych dyscyplinach.

O końcowych wynikach plebiscytu decydują nie tylko głosy kibiców, ale także opinia członków Kapituły oraz osiągnięcia sportowe zawodników z danego roku, za które otrzymują punkty medalowe. 

Najważniejsze instytucje i organizacje lotnicze oraz sportowe wspierają Plebiscyt Cumulusy jako patroni honorowi i merytoryczni. Wśród patronów medialnych znajdują się najważniejsze media branżowe, a także stacje radiowe i telewizyjne. Firmy i osoby prywatne angażują się jako partnerzy, sponsorzy i ambasadorzy wydarzenia.

Plebiscyt Cumulusy nie tylko promuje sport lotniczy, łączy pokolenia i integruje środowisko lotnicze, ale również przyczynia się do krzewienia zachowań wpisujących się w szlachetną ideę „fair play” oraz propaguje inicjatywy, które chronią osoby niepełnosprawne przed wykluczeniem społecznym. Każdego roku odbywają się też akcje charytatywne, a lotnicy i sympatycy lotnictwa wsparli do tej pory Fundację DKMS oraz zaangażowali się w realizację marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Zwieńczeniem plebiscytu jest uroczysta Gala, podczas której następuje ogłoszenie wyników, wręczane są statuetki – CUMULUSY -  a także nagrody i wyróżnienia. Uczestniczą w niej laureaci, zawodnicy, lotnicy, znane osobistości ze świata sportu, kultury i sztuki, a także przedstawiciele patronów, partnerów, sponsorów, darczyńców i wolontariuszy Fundacji Aviatornia oraz jej przyjaciele i sprzymierzeńcy. Po pierwszej edycji wydarzenia zostało ono określone mianem „lotniczych Oskarów”.

Cumulusy 2021 - zgłoszenia kandydatów

Dowiedz się więcej...

WSPIERAJ NAS

Każda forma Twojego wsparcia to dla nas wielki motywator do jeszcze intensywniejszej pracy, a dla beneficjentów Fundacji Aviatornia większe szanse na realizację marzeń, bezpieczne treningi oraz zdobywanie kolejnych medali i pucharów. Wybierz najdogodniejszą dla Ciebie formę wsparcia i pamiętaj, że jeśli nie wpłacasz na nasze konto ani grosika, my nadal Cię lubimy! A Ty możesz nam pomagać całkowicie ZA DARMO!

Darowizna na konto

Darowizny na cele statutowe fundacji Aviatornia można wpłacać na poniższe konto bankowe:

Bank BNP Paribas
IBAN: PL73 1600 1462 1898 0196 2000 0001
BIC: PPABPLPK

Dziękujemy, że lecisz z nami!

Darowizna rzeczowa

Wielce przydatnym wsparciem będzie dla nas sprzęt lotniczy, jak np. spadochron, osobiste ELT, paralotnia, szybowiec, itd., ale nie tylko.
Również paliwo lotnicze, komputer, dron, kamera video, stroje sportowe, okulary, torby podróżne, itp. będą wielce pomocne.

Dziękujemy, że lecisz z nami!

Partnerstwo

Marzy się nam długoterminowa współpraca ze stabilnymi i solidnymi partnerami branżowymi, merytorycznymi, medialnymi, motoryzacyjnymi czy logistycznymi. Mecenas, ambasador, patron honorowy - te tytuły też pozostają do dyspozycji, zatem zapraszamy! :)

Dziękujemy, że lecisz z nami!

Wolontariat

Jako wolontariusz możesz pojechać, a nawet polecieć! :) na zawody lotnicze albo airshow i to w towarzystwie najlepszych zawodników na świecie. A może chciałbyś zdobyć praktykę dziennikarską, zdobyć doświadczenie fotograficzne, reporterskie? Dołącz do nas!:)

Dziękujemy, że lecisz z nami!

Bądź AKTYWNYM kibicem

Instagram, Twitter i FB
- jesteśmy obecni w social mediach i Ty zapewne też z nich korzystasz, więc lajkuj, dostępniaj, komentuj i bądź aktywnym fanem, bo dzięki temu docieramy do kolejnych mediów, partnerów, instytucji i sponsorów, z którymi możemy efektywniej rozwijać i promować polskie lotnictwo sportowe.
I koniecznie zaglądaj na otwarte treningi oraz zawody i pokazy lotnicze - nieziemskie emocje gwarantowane!:)

Dziękujemy, że lecisz z nami!

Zakupy na fanimani.pl

To niezwykle prosta i efektywna forma wsparcia - robisz zwyczajne, codzienne zakupy, nie dokładasz ani grosika, a pomagasz!:) Wystarczy, że podczas zakupów zaznaczysz, że datek ma być przekazany dla Fundacji Aviatornia.

Dziękujemy, że lecisz z nami!